Про нас

Інтернет-магазин з чудовим асортиментом

Ми компанія з 30-річним досвідом роботи і відмінним асортиментом і якістю товарів для реалізації ваших творчих ідей. Пропонуємо вам великий асортимент продукції не тільки вітчизняних, а й зарубіжних виробників, які зарекомендували себе виключно з позитивного боку.

До роботи наша компанія підходить дуже якісно і відповідально. Основні критерії нашої роботи з клієнтами: якісний сервіс, кваліфіковані консультації, допомога в підборі матеріалів і фурнітури відповідно до бажань наших клієнтів.

Асортимент нашої продукції постійно розширюється. Ми відстежуємо свіжі ідеї і тренди на ринку фурнітури.

Сьогодні ми пропонуємо
Асортимент наступних категорій
Меблева фурнітура, фурнітура для вікон і дверей, пластикові вироби, залізні вироби, металовироби, труби і комплектуючі, розсувні системи, бортові засувки, свердла і фрези, навісні замки, поштові ящики, кріплення для дзеркал, кріплення для полиць, шкатулочная фурнітура.
Унікальна затребувана меблева фурнітура
Меблеві петлі, направляючі, меблеві ніжки і найголовніше – більше сотні моделей меблевих ручок з усього світу.
Особливі умови роботи
Співпраця з оптовими покупцями.
Доступ в мережі
Розробили і запустили зручний, сучасний і функціональний інтернет-магазин www.meb-furnitura.com.ua
Оформлення замовлення
Вибирайте потрібні товари через корзину на сайті або телефонуйте нам. Менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей на замовлення.
Оплата і доставка
Варіанти оплати: безготівковий, накладений платіж або на карту. Відправляємо замовлення Новою Поштою, delivery, in-time по Україні.
×